logoPRIJSPERSTUK.COM

Vergelijk de prijs per eenheid boodschappen of andere producten en bespaar veel


Spring naar Prijs per stuk rekenmachine
Welke is goedkoper?
(mouse-over of tik aan)

Prijs per stuk app / Kosten per eenheid


Consument berekent prijs per stukU wilt Ad Rem tulpen kopen en u heeft daarvoor de volgende opties: 6 stuks voor € 4,58, 10 voor € 7,33 en 18 voor €13,25. Welke optie is het goedkoopst per stuk? Perplex? De beste koop is 10 stuks voor € 7,33.

Gebruik de Prijsperstuk.com app op uw smartphone bij al uw aankopen online of in de winkel en wees een slimme consument!

Hoe u de Prijs Per Stuk kunt berekenen?


U kunt nu gemakkelijk online de prijs per eenheid berekenen! Prijsperstuk.com (Prijs per Stuk / Kosten per Eenheid) is een gebruikersvriendelijke website app, waar u direct kostenvergelijkingen kunt maken met een mobiel apparaat, tablet, laptop of PC.
Alle velden zijn verplicht: voor elk product, voer de winkel in, de naam of het merk van het product, het aantal stuks, en de prijs in Euro’s, Bereken… en voilà! U heeft de prijs per stuk van het product. Vergelijk tot 5 producten per keer. Niet tellen in stuks? – zie ander eenheden.

1


stuk
Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per stuk Kosten per stuk:
"Bereken" en weet het
   
Goedkoopste
per stuk:
 

2


stuk
Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per stuk Kosten per stuk:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per stuk:

 

Is kopen per bulkverpakking goedkoper dan kopen per stuk? Vergelijk de prijs per stuk met de Prijsperstuk.com app.


3


stuk
Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per stuk Kosten per stuk:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per stuk:

 

4


stuk
Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per stuk Kosten per stuk:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per stuk:

 

U weet niet zeker of de verpakking van 5 of die van 12 de beste koop is? Bereken de prijs per stuk van elke verpakking en vergelijk.


5


stuk
Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per stuk Kosten per stuk:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per stuk:

 

Prijs per stuk rekenmachine

In een winkel en verward over welke de goedkoopste is van de verschillende bulkverpakkingen? Pak uw smartphone erbij en bereken het met Prijsperstuk.com

Bespaar geld met onze gratis rekenmachine

Slimmer kopers controleren niet alleen de bulkverpakkingen maar vergelijken de prijs per stuk met Prijsperstuk.com om te weten welke de beste koop is.


Over Prijsverstuk.com


Hoe u de prijs per eenheid van goederen verkocht in bulkverpakkingen kunt berekenen? – Prijsperstuk.com is een web app om de kosten per eenheid of de prijs per stuk te berekenen. De prijsvergelijkingsapp is gecodeerd in HTML en JavaScript en is gemakkelijk in gebruik. Gebruikers hebben toegang tot de app via PC, laptop, netbook, tablet of andere mobiele apparaten om de prijs per eenheid te berekenen. Door de winkel, het merk, aantal stuks en de prijs in te vullen in de juiste velden, kunnen gebruikers de kosten of prijs per stuk of eenheid vaststellen. De prijs staat standaard ingesteld op dollars, maar de resultaten kunnen worden weergegeven in elke andere decimale valuta.
De privacy van uw invoer is 100% omdat de data die u invoert nooit uw telefoon, tablet of PC verlaat.

Hoe u de prijs per stuk kunt berekenen?

Bepaal de goedkoopste aanbieding van de verschillende bulkverpakkingen met deze online rekenmachine – Prijsperstuk.com

Is het u ooit opgevallen dat producten die in bulkverpakkingen worden verkocht niet altijd goedkoper zijn dan wanneer ze per stuk verkocht worden? Dat de producent, in plaats van de prijs te verhogen, het aantal producten per verpakking verlaagt? Dat de zogenaamde ‘gratis verpakking’ extra product eigenlijk meer kost per stuk?

Wees gewaarschuwd! Gebruik Prijsperstuk.com om de precieze prijs per eenheid te berekenen en vergelijk de resultaten voor elk product. Het goedkoopste product wordt automatisch getoond in het geel omrande veld als u 2 of meer producten heeft berekend. Trap niet in de valkuilen van marketing en reclame en wees een slimme consument!

Voorbeeld 1: U wilt luchtverfrisser kopen voor uw Mercedes Benz en u ziet aanbiedingen: 3 luchtverfrissers voor € 16,50 en 5 luchtverfrissers voor € 27,25. U wilt weten welke aanbieding de voordeligste is. Om de kosten per eenheid te berekenen:

• Verpakking 1: voer de winkel in, vul ‘3 stuks’ in bij de productnaam, zet 3 in het vak aantal, en vul tot slot de prijs in. Daarna "Bereken"
• Verpakking 2: vul de winkel in, typ ‘5 stuks’ in het productveld in, tik 5 in het vak aantal, en voer de prijs in. Bereken om te vergelijken met het vorige resultaat. In het gele vak naast het resultaat verschijnt de goedkoopste aanbieding per stuk.

Voorbeeld 2: U bent door uw team aangewezen om de prijzen te checken van Adidas sporttassen, in een online winkel ziet u bulkaanbiedingen: 5 tassen voor € 174,75 en 12 tassen voor € 418,22. Welke bulkaanbieding is het voordeligst?

• Voor verpakking 1, vul de naam van de winkel in en ‘5 tassen’ in het productveld. Zet dan het 5 in het vak aantal, en de prijs € 174,75 in het prijs veld, en Bereken.
• Voor verpakking 2, voer de naam van de verkoper in en ’12 tassen’ in het productveld. Typ dan 12 in het vak aantal, en € 418,22 in het vak prijs. Bereken en vergelijk de kosten per stuk.

Voorbeeld 3: In een fietsenwinkel ziet u dat Gazelle fietsen in de aanbieding zijn als u er meer dan één koopt: 3 fietsen voor € 682,20 en 7 fietsen voor € 1585,30. U wilt de prijzen per stuk van de twee aanbiedingen vergelijken:

• Aanbieding 1, voer de verkoper in en ‘3 stuks’ in het productveld. Dan typt u 3 in het vak aantal en de prijs in het betreffende vak.
• Aanbieding 2, voer de winkel in en ‘7 stuks’ in het productveld. Vul dan 7 in bij aantal, en de prijs in het daarvoor bedoelde vak. Bereken om de prijs per artikel te weten.